Slik kommer du i kontakt med oss

Kontaktinformasjon kunde

Kundesenter

Vårt kundesenter er åpent og tar gjerne i mot din forespørsel.
Ta kontakt på telefon 05 155 eller 915 05 155, eller på
mail kundesenter@iss.no.

kontaktinformasjon ikke-kunde

Sentralbord

Er du ikke kunde, men ønsker å komme i kontakt med oss
kan du ringe vårt sentralbord på telefon 815 55 155. 

Contact ISS Group HQ

ISS Group HQ office

Buddingevej 197 
2860 Søborg 
Denmark 
+45 38 17 00 00 
ISS Group Investor Relations 

Michael Bjergby 
Head of Group Investor Relations 
+45 31 37 41 71
MBB@ISS.biz

ISS Group Press & Media

Kenni Leth
Director, Global Press & Media Relations
+45 51 71 43 68 
press@group.issworld.com 

Find answers to frequently asked questions

You may save time by checking this list of frequently asked questions for the information you need.

ISS Norge Konsernledelse

Møt medlemmene i vår konsernledelse og deres divisjon.

Car-Fredrik Bjor

CEO - konsernsjef

Carl-Fredrik Bjor

E-post: carl.fredrik.bjor@iss.no

ISS Norge Konsernledelse

CFO - konserndirektør finans

Peter Harder Thomsen

E-post: peter.harder.thomsen@iss.no

ISS Norge Konsernledelse

Konserndirektør Commercial 

Jan Olav Mathiassen

E-post: jan.olav.mathiassen@iss.no

Mats Sommerseth

Konserndirektør Service Excellence

Mats Sommerseth

E-post: mats.sommerseth@iss.no

ISS Norge Konsernledelse

Konserndirektør People & Culture

Hege Aamotsmo

E-post: hege.aamotsmo@iss.no

ISS Norge Konsernledelse

Konserndirektør Key Account 1

John-Ole Soløy

E-post: John-Ole.Soloy@iss.no

ISS Norge Konsernledelse

Konserndirektør Key Account 2

Pål Kreile

E-post: pal.kreile@iss.no

ISS Norge Konsernledelse

Konserndirektør Renhold

Mette Nilsen

E-post: mette.nilsen@iss.no

ISS Norge Konsernledelse

Konserndirektør Direct

Ronny Pettersen

E-post: ronny.pettersen@iss.no

Fredrik Hannestad

Konserndirektør Food Services

Fredrik Hannestad

E-post: fredrik.hannestad@iss.no

Jan Erling Berg

Juridisk Direktør

Jan Erling Berg

E-post: jan.erling.berg@iss.no

PEOPLE MAKE PLACES

Over 60 000 kunder i mer enn 30 land